Robert Pattinson anulon martesën
Pëlqej
Robert Pattinson dhe FKA Twings kanë anuluar martesën e tyre dhe kjo pasi çifti nuk e sheh të arsyeshme që jeta e tyre personale të bëhet pjesë e kopertinave të ndryshme.

Ata duan një ceremoni jashtë syrit të publikut e paparacëve, por ndoshta një prej miqve të tyre edhe mund të zbulonte një detaj të tillë.

Ndodhur në këto kushte, ata kanë marrë një vendim që është pritur me mjaft çudi nga rrethi i ngushtë shoqëror. Çifti në fjalë ka shmangur kohët e fundit daljet, e ndërsa marrëdhënia e tyre është e konsoliduar. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori