Robert Berisha prezanton dhomën e gjumit (FOTO LAJM)

Një ndër çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera të shoë bizit shqiptar ka nisur kapitullin e ri në shtëpinë e re në lagjen Marigona.

Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë kompletuar çdo detaj të ambientit, prej të cilave janë publikuar disa pjesë.

Së fundmi ka qenë Roberti i cili ka postuar një fotografi nga krevati i dhomës së gjumit.

Duket se ngjyra e ka qenë e preferuara e çiftit, dhe duket të ketë qënë zgjedhja edhe për dollapët që gjykuar nga sasia e madhe e rrobave të dyshes përbën vetëm një pjesë ku sistemohet garderoba.

Me shumë shije, kështu mund të përshkruhet ambienti ku bëjnë gjumin Nora e Roberti, dy prej artistëve më të pëlqyer të momentit./Albeu.com/
Shtuar më 05/03/2017, ora 14:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori