Robert Berisha fshin tatuazhin me emrin e Nora Istrefit (FOTO LAJM)

Martesa e tyre ishte e bujshme, e bujshme edhe ndarja.

Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë thënë se ruajnë marrëdhënie të mirë, e se shkau i ndarjes ishte konsumimi i dashurisë, megjithatë respekti për ish-çiftin ende vazhdon.

Robert Berisha ka publikuar një foto ku në fokus është parakrahu i tij i majtë, vend ku kishte bërë tatuazh edhe emrin e Nora Istrefit.

Berisha ka punuar një tjetër mbi të, për t’i humbur vëmendjen.
Shtuar më 26/08/2020, ora 17:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori