Robert Berisha flet për marrëdhënien me vëllain pas sherrit me Tunën: E kam rritur unë!
"Patrisi është 9 vite më i vogël se unë dhe e kam rritur, Jam kujdesur për të më shumë se prindërit e mi. Ne nuk kemi pasur dhe nuk do të kemi kurrë probleme"

Kohë më parë në media u tha se dy vëllezërit Robert dhe Patris Berisha kanë prishur marrëdhënien e tyre.

Thuhej se debati që pati Roberti me Tunën ndikoi dhe tek dy vëllezërit, por mesa duket kjo nuk është e vërtetë.

I ftuar në emisionin “Glamour Zone” Roberti ka folur pa doreza për jetën e tij personale dhe gjatë intervistës ka zbuluar shumë detaje.

Kur u pyet për Patrisin, Roberti tregoi se mes tyre nuk ka pasur asnjëherë zënka.

“Marrëdhënia jonë ka qenë gjithmonë shumë e mirë. Çdo gjë është në rregull. Patrisi është në Amerikë dhe kur isha aty e vizitova dhe i bëra surprizë. Ai u gëzua shumë. Patrisi është 9 vite më i vogël se unë dhe e kam rritur, Jam kujdesur për të më shumë se prindërit e mi. Ne nuk kemi pasur dhe nuk do të kemi kurrë probleme. Ajo ka qenë thjesht një mosmarrëveshje”, është shprehur Roberti.
Shtuar më 14/11/2019, ora 18:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori