Robert Aliaj rrëfen sekretin e errët: “Më kanë përdhunuar”
I ftuar në emisionin “Provokacija” artisti Robert Aliaj ka treguar sipas një histori përdhunimi në jetën e tij.

Piktori gjithashtu tregoi për herë të parë për mediat herën e parë kur ka bërë dashuri dhe këtë ekperiencë aspak të zakontë.

“Kam qenë i vogël dhe nuk kam bërë dashuri por më ka përdhunuar, një mami.'

“Tek Zogu i Zi isha i ftuar në një dasëm me familjen. Një zonjë aty më tërhoqi vëmendjen dhe më çoi tek shkolla e partisë që ishtë përballë. Në një moment aty u gjeta në bar, e mbaj mend sipër meje ajo ishte e eksituar. Nuk kam pasur trauma, por kjo nuk përjashton që është përdhunim.”-ka deklaruar Aliaj. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2018, ora 22:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori