Robert Aliaj kundër Albërie Hadërgjonaj: Poshtë tallavaja! (VIDEO)
Robert Aliaj ka qënë i pari që hypi në taksinë e Rudina Dembacaj për 2018, mbi emisionin e saj ''Mos i fol shoferit''.

Dembacaj ka udhëtuar drejt Brukeslit për të intervistuar Bertin dhe vajzën e tij Gala.
Pasi ka rrëfyer gjithë jetën e tij familjare, artistike në Bruksel, Dembacaj ka zhvilluar me Bertin edhe rubrikën e saj të preferuar,

“Cilin personazh do të hidhte Robert Aliaj nga anija”.

I pyetur se cilën do të mbante në anije mes Mihrije Brahës dhe Albërie Hadërgjonajt, Berti tha:

”Cila është Mihrije Braha, nuk e njoh. Padiskutim që Albërien, kam neveri për ata që këndojnë tallava”.

Ndërsa përsa i përket Linda Reit dhe Fjori Dardhës, ai tha se do ti hidhte të dyja nga anija madje me një hu. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2018, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori