Rob Kardashian flet për Rita Oran
Rita Ora është në lidhje me vëllain e femrës më seksi në planet, Kim Kardashian. Kjo gjë është bërë publike dhe, është pikërisht Robi ai që ka vetëm fjalë të mira për bukuroshen e tij.

Rita është e bukur. Më e mira nga muzika e saj nuk është publikuar ende. Une vetëm dua që muzika e saj të vijë edhe në SHBA, pasi e di se njerëzit do ta pëlqejnë”, ka theksuar Rob.

Rita Ora, e cila po arrin suksese të jashtëzakonshme ende pa lansuar albumin e parë, ka filluar edhe të lë nën hije yje si Rihanna. Jo vetëm në rrafshin muzikor, por edhe në atë të jetës private.

Shtuar më 19/05/2012, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori