Ritën fansat e duan më shumë, Dua Lipa bën veprimin e çuditshëm
Pëlqej
Dua Lipa dhe Rita Ora prej kohësh kanë një marrëdhënie jo të mië, edhe për këtë kanë nisur të flasin shumë ehd emediat ndërkombëtare.

Gazetari Adriatik Kelmendi nëpëmjet një quizi në Facebook, ka vendosur të pyesë fanat se kë duan më shumë, Duan apo Ritën.

Por njerëzit kanë zgjedhur më shumë Ritën dhe kjo nuk i ka pëlqyer fare Duas.

Kelmendi ka treguar se me këtë rast, Dua ka reaguar duke ia hequr ‘follow’-in nga rrjeti sociale Twitter, ndërsa ai shkruan se nuk është faji i tij aspak. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2018, ora 20:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori