Rita shtyn publikimin e albumit, kjo është arsyeja
Albumi i radhës nga Rita Ora është shtyer përsëri.

Këtë lajm të ditur e ka bërë Glamour Magazine Germany” e cila bëri të ditur se albumi i Ritës është shtyrë për në vjeshtë, edhe pse ishte paralajmëruar për pranverë.

E arsyea se përse ndodhi kjo shtyrje është se “albumi duhet të kompletohet me gjithçka që meriton për t’u lansuar”

Kujtojmë që Rita kishte nisur tentativën për lansimin e albumit të dytë qysh më 2014, por pas problemeve me Calvin Harrisin dhe më pas me “Roc Nation” u detyrua të shtynte punët për më vonë. /albeu.com/
Shtuar më 11/04/2018, ora 21:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori