Rita sërish me Arthur, fshihet nga paparacët

Rita Ora dhe James Arthur janë parë sërish së bashku gjatë natës së kaluar. Ajo i është fshehur fotografëve gjatë momentit që po dilnin me makinë nga hoteli ‘The Calls’ në Londër.


Edhe pse ata kanë mohuar të kenë një lidhje, gjatë ditëve të fundit janë parë shpesh bashkë. /albeu.com/

Shtuar më 15/02/2013, ora 19:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori