Rita Orën do ta shikoni kështu te filmi “Fifty Shades”
Pas duetit të Zayn Malik dhe Taylor Swift për kolonën zanore të filmit “Fifty Shades Darker”, do të jetë një tjetër ish-anëtar i “One Direction”, që do të këndojë për filmin e ardhshëm të sagës, “Fifty Shades Freed”.

Lajmin e dha vetë Ora përmes postimit në rrjetin e saj social “Instagram”.

Liam Payne do të jetë ylli i ri që do ta shihni vitin e ardhshëm në këtë film romantik. Të dy yjet, Ora dhe Payne, do të jenë së bashku si dy aktorët kryesorë. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2017, ora 12:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori