Rita Ora si Marilyn Monroe, në fushatën e re të Roberto Cavallit (FOTO LAJM)

Rita Ora, çdo ditë e më shumë po forcon imazhin e saj dhe lidhjet me botën e modës, pasi është zgjedhur si imazh në koleksionin e fundit të Roberto Cavallit.

Bukuria dhe sharmi janë të padiskutueshëm tek ajo dhe kjo dëshmohet mjaft qartë në koleksionin e ri të Roberto Cavallit, vjeshtë-dimër 2014/2015.

Rita shfaqet me krijimet e Robertos, më e bukur se kurrë, duke mahnitur gjithë skenën ndërkombëtare. /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2014, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori