Rita Ora shokon fansat me një foto pa grim (FOTO LAJM)

Rita Ora është një nga këngëtaret më në zë të momentit e cila zakonisht shkakton kudo polemika për veshjet e guximshme dhe ndryshimet drastike në look.

Bukuroshja 26-vjeçare, është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi për fansat e saj është paraqitur krejtësisht natyrale, pa grim pa veshje elegante e pa rregulluar flokët.

Rita është paraqitur në këtë fotografi pa grim dhe me veshje sportive.

Por ajo që bie në sy është se Rita në fytyrë ka pika të cilat nuk i vërehen kur është me grim.

Megjithatë Rita ka marrë shumë komente pozitive për paraqitjen e saj të thjeshtë para fansave. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2017, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori