Rita Ora shkëputet përfundimisht nga Jay Z
Rita Ora ka mbyllur marrëdhëniet kontraktuale me Jay Z dhe studion “Roc Nation” për të kaluar nën emrin e “Warner Music”. E gjitha kjo nisi vitin e shkuar, kur ajo ngriti një padi ndaj bashkëshortit të Beyonce-s.

Sipas Ritës, Jay Z nuk po i kushtonte më vëmëndje dhe nuk po i jepte më këngë.

Akuzat e saj shkuan më tej, kur deklaroi se këngëtarja Rihanna dhe dhe “Roc Nation” po mundoheshin t’i sabotonin karrierën. Më pas, ishte Jay Z ai që ngriti një kundër padi duke kërkuar prej saj të 5-ta albumet ku kishte investuar. /albeu.com/

Shtuar më 09/06/2016, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori