Rita Ora shfaq koleksionin "Adidas" në Kinë
Rita Ora çdo ditë e më shumë në çdo performancë po shihet me veshjet e saj sportive. Këngëtarja po vijon turneun e saj të madh të promovimit të koleksionit të ri “Adidas”.

23-vjeçarja këtë herë ka mbërritur në Kinë, ku përveç koleksionit ka prezantuar edhe look-un e ri me flokë të gjatë dhe bjondë. Në daljet e saj publike, më shpesh kohët e fundit po e shohim shumë sport. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 18:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori