Rita Ora publikon këngën e re (FOTO LAJM)

Ashtu sikundër ishte premtuar, Rita Ora ka sjellë bashkëpunimin e saj të ri me Charli XCX. Kënga titullohet “Doing It” dhe do të jetë pjesë e albumit të fundit të këngëtares Charli XCX, të titulluar “Sucker”.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Rita shkruan se gjatë xhirimeve të klipit është kënaqur shumë, e shpreson se do të ketë momente të tjera si këto edhe në klipet e së ardhmes. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2015, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori