Rita Ora: Nuk pozoj nudo pa pyetur mamin dhe babin!
Pëlqej
Rita Ora me familjen
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kėngėtarja e njohur Rita Ora ėshtė sigurisht personazhi mė i kėrkuar nėpėr mediat e huaja. Kėshtu gjithmonė e mė shumė i bėhen pyetje pėr tė cilat nuk ka folur ndonjėherė dhe nė njė intervistė tė dhėnė pėr “Metros”, Ritės i ėshtė bėrė edhe njė pyetje paksa provokative.

E pyetur se a do pranonte tė pozonte nudo ajo ka thėnė se do pranonte vetėm nėse nėna dhe babi i saj do ia lejojnė njė gjė tė tillė. Rita ėshtė shprehur se nuk dėshiron t’i mėrzisė prindėrit e saj duke bėrė veprime sipas kokės sė vet, pa i pyetur ata.

“Kurrė nuk kam pasur ofertė pėr tė pozuar nudo, por nėse do tė kisha, do duhej t’i pyesja fillimisht prindėrit e mi” ka thėnė kėngėtarja Rita Ora. Rita nuk bėnė asnjė veprim tė turpshėm, qė do mund t’i turpėronte prindėrit e saj.
Shtuar më 10/02/2013, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.