Rita Ora: Nuk pozoj nudo pa pyetur mamin dhe babin!
Pëlqej
Rita Ora me familjen
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këngëtarja e njohur Rita Ora është sigurisht personazhi më i kërkuar nëpër mediat e huaja. Kështu gjithmonë e më shumë i bëhen pyetje për të cilat nuk ka folur ndonjëherë dhe në një intervistë të dhënë për “Metros”, Ritës i është bërë edhe një pyetje paksa provokative.

E pyetur se a do pranonte të pozonte nudo ajo ka thënë se do pranonte vetëm nëse nëna dhe babi i saj do ia lejojnë një gjë të tillë. Rita është shprehur se nuk dëshiron t’i mërzisë prindërit e saj duke bërë veprime sipas kokës së vet, pa i pyetur ata.

“Kurrë nuk kam pasur ofertë për të pozuar nudo, por nëse do të kisha, do duhej t’i pyesja fillimisht prindërit e mi” ka thënë këngëtarja Rita Ora. Rita nuk bënë asnjë veprim të turpshëm, që do mund t’i turpëronte prindërit e saj.
Shtuar më 10/02/2013, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian