E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Rita Ora nominohet për Oscar
Rita Ora është nominuar për të fituar një Oscar, si kënga me e mirë origjinale në një film artistik me metrazh të gjatë. “Greatful” është kënga që ka interpretuar në filmin “Beyond the Lights”.

Kënga "Greatful" është shkruar nga Diane Worren. Rita Ora ka treguar talentin e saj edhe si aktore filmash. Interpetimi i fundit pritet të dalë më 14 shkurt, ku asaj i është besuar roli i Mias në “Fifty shades of Gray”.

Përpos suksesit në karrierën e saj, duket se dhe marrëdhënia e saj me të dashurin është në ujëra të qeta. Shumë zëra kanë thënë se ajo e ka ftuar të dashurin në shtëpinë e saj, duke hedhur poshtë thashethemet të cilat flisnin për një ndarje. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2015, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori