Rita Ora ndez festat, kërcen Vallen Kosovare gjithë pasion (VIDEO)
Rita Ora e festoi ndryshe festën e Krishtlindjes, duke kombinuar këngët e zakonshme të festave me pak muzikë shqiptare.

Ajo kërceu gjithë pasion këngën “Valle Kosovare” nga Shpat Kasapi.

Videoja ka bërë xhiron e rrjetit pasi njerëzit mezi presin që Rita të tregojë origjinën shqiptare.

Madje edhe Shpat Kasapi e ka postuar videon dhe ka shkruar "Rita Ora të këndofsha në dasmë". /albeu.com/


Shtuar më 27/12/2018, ora 08:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori