Rita Ora me imazhe të reja mahnitëse
Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka fituar famë botërore për shkak të angazhimit të saj në muzikë dhe projekteve të suksesshme.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë në formë.

Rita duket se po përgatitet për një xhirim dhe është zgjuar herët.

Ndryshe, Rita është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare dhe si e tillë nuk e mohon kurr origjinen e saj. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori