Rita Ora, Halloween para kohe (FOTO LAJM)

Ajo është krenare të ndjekë gjurmët e famës së Kate Moss dhe Georgia May Jagger si fytyra e re e kompanisë së kozmetikës "Rimmel". Por makiazhi që Rita Ora bën në ditët normale të saj ngjason më tepër me një maskë për festën e Halloween sesa me një darke të zakonshme në Londër.

Këngëtarja 22-vjeçare u shfaq me buzë të kuqe flakë dhe sy të "nxirë" teksa shkonte për të konsumuar një vakt në "Electric Cinema" të Notting Hill. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2013, ora 19:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori