Rita Ora e mahnitshme në China Music Awards (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq gjatë ditës së djeshme në eventin China Music Aards që u mbajt në Hong Kong.

Në këtë evenimet Rita Ora është nderuar me çmimin si artisja ndërkombëtare më e njohur në Kinë.

26-vjeçari befasoi të gjithë të pranishmit ndërsa mbërriti në tapetin e kuq në një fustan me një shpatull ari, dhe të hapur duke filluar nga kofshët e poshtë.

Më pas ajo veshi dhe një fustan blu të mbuluar me qime më të cilin tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2017, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së