Rita Ora di si të marrë vëmëndje
Mediat e huaja i kanë kushtuar një vëmëndje të madhe me publikimin e fotove të fundit të Rita Orës. Teksa pushonte buzë një pishine, këngëtarja shqiptare ka postuar në Snapchatfoto e veshur me rroba banje trup, ku vihet në pah forma e saj trupore.

Ajo ka qenë duke pushuar të mërkurën në Hollivudin Perëndimor (West Hollywood). Më pas, Rita nuk e ka lënë me aq, por ka vijuar të postojë në Snapchat foto të tjera sensuale, duke u kthyer në qendrën e vëmendjes.

"Rita Ora shfaq gjoksin dhe të pasmet në formë zemre", shkruan DailyMail, e më pas "Epo, nuk ka qenë asnjëherë e turpshme". /albeu.com/

Shtuar më 03/06/2016, ora 17:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori