Rita Ora dhe Lorik Cana përshëndesin nga Vatikani (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore me prejardhje shqiptare, Rita Ora dhe kapiteni i kombëtares Lorik Canan kanë bërë sonte hapjen e koncertit për nder të shenjtërimit të Nënë Terezës.

Të dy duket se kanë kaluar edhe momente të mira gjatë qëndrimit në Vatikan.

Rita Ora përmes disa fotografive të publikuara në Snapchat ka treguar se është duke u argëtuar me kapitenin Cana.

Në një mbishkrim në foto jo ka thënë “ We aut here”, që në shqip do të thotë “ Ja ku jemi”. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2016, ora 23:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori