Rita Ora dhe Dua Lipa kokë më kokë, ndizen gjakrat mes shqiptareve
Marrëdhënia mes dy këngëtareve shqiptare Rita Ora dhe Dua Lipa duhet thënë se nuk është fort e mirë.

Që të dyja ato do të jenë në ndarjen e çmimeve më të rëndësishme në Britani “Brit Aëards 2019” dhe këtë herë konkurrojnë për të njëjtin çmim.

Rita është e nominuar për bashkëpunimin me Liam Payne “For You” dhe me “Let you love me”. Në anën tjetër Dua në bashkëpunimin me Calvin Harris “One Kiss” dhe me “IDGAF”.

Gara mes tyre duket një arsye më shumë për të nxehur gjakrat. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2019, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori