Rita dhe Iggy gati për VMA
Rita Ora dhe Iggy Azalea kanë dalë në skenë që të ushtrojnë për performancën e tyre të kësaj fundjave në MTV Video Music Awards. "Është një mundësi shumë e mirë që dy bionde të performojnë së bashku", ka thënë Rita për MTV. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori