Rishfaqet Bleona Qerreti, super seksi në mes të Hollivudit (FOTO LAJM)

Bleona Qerreti mbetet një nga personazhet më të komentuara në rrjetet sociale për jetën private por edhe sukseset e saj në Amerikë.

Po ashtu Bleona jo pak herë na mahnit me linjat e saj perfekte, ku së fundmi ka postuar foto ngva Hollivudi ku tregon format perfekte dhe një veshje tepër sensusale me një fustan të shkurtër dhe taka të gjata. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2019, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori