Rini e përjetshme për Rovena Dilon (FOTO LAJM)

Pëlqej
Edhe për Rovena Dilon pushimet kanë përfunduar, e ndërsa ajo ka lajmëruar ardhjen në kryeqytet me anë të postimit të shumë fotoveInstagram.

Këngëtarja ndodhet në formë të shkëlqyer dhe për këtë është përgëzuar edhe nga kolegët dhe miqtë e saj. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori