Rini e përjetshme për Eli Farën, kalon një verë të çmendur (FOTO LAJM)

Sapo përmendet emri Eli Fara, menjëherë mendon sharmin dhe elegancën e saj. E cilësuar si një ndër këngëtaret e cila duket si 20 vjeçe, Eli ende mban të njëjtën pozicion si vite më parë, ku duket se nuk do të plaket kurrë. Në një foto që ka postuar në Instagram, këngëtarja ka shkruar se një verë e çmendur kalohet me miq të mirë. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori