Rikthehet më në fund Eni Koçi, publikon bashkëpunimin special (VIDEO)
Më në fund Eni Koçi është rikthyer me një këngë të re dhe na paska munguar kaq shumë. Këngëtarja ka publikuar bashkëpunimin e saj me grupin e mirënjohur Fisnikët.

Projekti titullohet “Lamtumirë” dhe është një baladë tipike dimri, shoqëruar me një videoklip shumë të veçantë.

Tekstin i këngës është shkruar nga Genc Prelvukaj dhe Agim Gërguri, luajtur me kitarë nga Astrit Stafaj, ndërsa videoja është realizua nga BlackFish Entertainment.

Në fakt veçantia e videoklipit qëndron te fakti se është xhiruar tek dy prej qytetevde më të bukura të Shqipërisë: një pjesë në Gjirokastër dhe një pjesë në Durrës.

Ky është bashkëpunimi i parë i Enit me Fisnikët, por shpresojmë mos të jetë i fundit sepse duket se kanë super kimi, teksa kënga është pritur shumë mirë nga fansat.

Shtuar më 04/12/2020, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori