Rikthehet kënga “Madam” e Mozzik
Ka thyer çdo rekord klikueshmërie kënga më e re e Mozzik dedikuar të dashurës, Loredanës, “Madam”.

Një këngë e ndjerë, histori dashurie, ka bërë që fansat ta pëlqejnë shumë këngën e re.

Por shumë shpejt On Records ndërpreu suksesin e jashtëzakonshëm të kësaj kënge duke e fshirë nga Youtube, për të drejtat e autorësisë.

Reperi shqiptar me sa duket e ka gjetur një zgjidhje dhe kënga është rikthyer në kanalin e tij në Youtube. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2018, ora 09:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori