Rikthehet Ed Sheeran
Kohë më parë, Ed Sheeran kërkoi mirëkuptimin e fansave për një shkëputje nga muzika, por duket se ai ka ardhur me energji të reja.

Këngëtari është rikthyer në tregun muzikor me dy projekte të reja, “Castle on the Hill” dhe “Shape of You”.

Pas gati një viti pauze nga rrjetet sociale, 25 vjeçari ka surprizuar të gjithë orët e para të së premtes. /albeu.com/


Shtuar më 06/01/2017, ora 10:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori