Rikthehet Big Mama
Big Mama
Pas shumë peripecish këngëtarja Big Mama mesa duket po e merr veten. Pas humbjes së mikut të saj në aksidentin e vitit të kaluar, Besjana siç e ka emrin e vërtetë do të vijë pranë simpatizantëve të saj me projekte të reja.

Ajo këto ditë është rikthyer me një set fotografik të realizuar në Maqedoni nga Ani Dimi, dhe ku artistja duket mjaft e lumtur. Besiana siç quhet në të vërtetë, ka premtuar edhe projekte të reja muzikore, pas një pauze që bëri. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2013, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori