Rikthehen në rrjete sociale, gruaja e moderatorit poston foton më të ëmbël

Pëlqej
Partnerja e moderatorit Alban Dudushi, Bieta Sulo publikon shpesh në rrjete sociale foto me partnerin e saj si dhe me djalin e tyre Kroi Art.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku babë e bir janë duke fjetur.

“Ëngjëj, ëngjëj kur flenë,”-ka shkruar Bieta krahas fotos me idenë që kur janë zgjuar ata nuk e lënë të qetë Bietën shkruan ekspress.

Kroi Art është fëmija i parë i çiftit ndërkohë që Albani ka edhe një vajzë nga martesa e tij e parë.

Shtuar më 24/03/2018, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori