Rike Roçi rrëmben vëmendjen edhe njëherë, provokon për Botërorin 2018

Pëlqej
Rike Roçi dhe Irid Oxas, teksa bëjnë simbolin e shqiponjës në stadium është bërë hit në të gjithë botën.

Mesa duket Rikja vendosi ta rikthente sërish vëmendjen, duke u shfaqur shumë tërheqëse në një emision.

Ajo ishte e ftuar mbrëmjen e së enjtes në “Top Arena” në Top Channel, ku përveçse tregoi se është një vajzë që ka njohuri të detajuara nga bota e futbollit, edhe njëherë tjetër mori vëmendjen me bukurinë dhe format e saj.

Me një veshje që i nxirrte në pah “asetet” e saj të pamohueshme, ajo u komentua nga të ftuarit në studio, por të pafundme ishin edhe komentet në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2018, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori