Rihanna "tërbon" rrjetin, foto joshëse me bikini (FOTO LAJM)

E ka marrë Rihana, këtë vit këngëtarja e madhe e botës është shfaqur si femra më e pasur e vitit nga prestigjozja "Forbes".

Nga hite muzikore që mbeten ritëm në mendjen e çdokujt, në blerje vilash biliona dollarëshe deri në një biznes të cilin e vendosi e hapi dhe e menaxhon plotësisht ajo.

"Savage x Fenty", është dyqani me të brendshme sexy që Rihanna ka hapur së fundmi dhe ku prezanton modele nga më të ndryshmet dhe me ngjyra nga më të bukurat.

Një model të fundit vendos ta reklamojë vetë ajo duke qenë se edhe linjat nuk i mungojn.
Shtuar më 23/06/2019, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori