Rihanna shfaqet në tapetin e kuq, por harron të veshë diçka (FOTO LAJM)

Teksa tashmë ajo është bërë një nga femrat më të pasura në botë për shkak të linjës së saj të veshjeve dhe aksesorëve të tjerë Rihanna arrin gjithmonë të shkëlqejë shkruan Albeu.com.

Ajo është shfaqur këtë herë në tapetin e kuq teksa prezantonte koleksionin më të ri nga linja e saj e veshjeve me një bluzë të vërdhë dhe fund madhështor.

Bukuroshja kishte zgjedhur të mos vishte reçipeta duke u dukur më natyrale.

Vajza nga Barbadosi dukej shumë tërheqëse si gjithnjë dhe pse tashmë kilet e saj të tepërta janë bërë të dukshme. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2017, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori