Rihanna - “Princess of China”
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kėngėtarja e njohur Rihanna ka realizuar njė duet tė fundit me Chris Martin qė mban emrin “Princess of China”.

Nė imazhe Rihanna shfaqet me make-up tė rėndė, thonj tė zgjatur e false ashtu sikurse e ngarkuar me vathė tė rėndė.
Edhe flokėt janė njė “krijim” special nė modelin aziatik pėr tė ju pėrshtatur plotėsisht kėngės dhe subjektit.

“Princess of China” ėshtė njė titull mjaft interesant e qė ka filluar tė ndezė reagime te fansat.
Shtuar më 26/04/2012, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

albeu