Rihanna - “Princess of China”
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këngëtarja e njohur Rihanna ka realizuar një duet të fundit me Chris Martin që mban emrin “Princess of China”.

Në imazhe Rihanna shfaqet me make-up të rëndë, thonj të zgjatur e false ashtu sikurse e ngarkuar me vathë të rëndë.
Edhe flokët janë një “krijim” special në modelin aziatik për të ju përshtatur plotësisht këngës dhe subjektit.

Princess of China” është një titull mjaft interesant e që ka filluar të ndezë reagime te fansat.
Shtuar më 26/04/2012, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit