Rihanna pjesë e një filmi (FOTO LAJM)

Rihanna do të jetë pjesë e një tjetër suksesi. Ajo së bashku me artistë të tjerë është përzgjedhur që të jetë pjesë e kolonës zanore të filmit të ri të James Bond.

Të njëjtat burime shtojnë se këngëtarja pritet që të takohet me producentët gjatë fundjavës. Provat për filmin e ri të titulluar “Bond 24” do të fillojnë gjatë muajve të ardhshëm. Pjesë e roleve të 007 do të jetë sërish Daniel Craig, Ralph Fiennes, Ben Whishaw dhe Naomie Harris. Ky film pritet që të dalë në 29 tetor të vitit 2015. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori