Rihanna përqafon Ritën
Riahanna , këngëtarja e famshme botërore e ka puthur në faqe këngëtaren me origjinë shqiptare dhe kjo e fundit ka postuar foton menjëherë në Twitter.

Edhe pse këtë muaj ka qenë e shtruar në spital për shkak të “lodhjes” nga një axhendë e ngjeshur koncertesh, promovimesh dhe festash të shfrenuara,

Rihanna ka rimarrë veten dhe është rikthyer sërish fuqishëm në rrethin shoqëror të VIP-ave.

Edhe pse është thënë se Rita mund të jetë rivale e Rihann-es, duket se ato mund të kenë shoqëri së bashku.
Shtuar më 21/05/2012, ora 14:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori