Rihanna ndan sërish Chris Brown nga e dashura
Chris Brown është ndarë sërish nga e dashura dhe shkak është bërë Rihanna. Ndonëse tashmë është kthyer në një rutinë, fakti që këngëtari të ndahet herë pas here me të dashurën, ai nga ana tjetër mendon për Rihannan.

Një "like" që këngëtari i kishte bërë një fotoje të tij me Rihannan, ishte shkaku për tu ndarë nga e dashura. 26 vjeçarja Karrueche Tran, nuk e ka pëlqyer faktin që Chris ka bërë “like” një foto të një fansi, i cili kishte bashkuar atë me Rihannën.

Ajo është ndjerë shumë e ofenduar, aq sa ka ndërruar numrin e telefonit, që këngëtari të mos e shqetësonte më. /albeu.com/

Shtuar më 02/08/2014, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori