Rihanna, Naomi dhe Iman në “W Magazine”
Rihanna 26 vjeç, Naomi Campbell 44 vjeç dhe Iman 59 vjeç, kanë pozuar për herë të parë për “W Magazine” të muajit shtator.

Bukuroshet vijnë për të prezantuar markën "Balmain", që ka si drejtor artistik 28-vjeçarin Olivier Rousteing.

“Të treja këto femra janë frymëzim për shumë njerëz dhe faktin që i mblodha së bashku, prezanton konceptin në të cilin unë jam duke punuar”, ka thënë Olivier.

Në këto foto të realizuara nga fotografja Emma Summerton, supermodelet dhe ylli i popit, mbajnë veshur krijime të "Balmain", për sezonin dimër 2014. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori