Rihanna me bikini, mahnit pushuesit (FOTO LAJM)

Pas koncerteve të suksesshme, ajo i është rikthyer pushimeve të saj, e ndërsa nuk ka nguruar që edhe të pozojë dhe postojë fotot e saj të nxehta.

25-vjeçarja vazhdon të befasojë sa herë del me bikini ndërsa mbërriti në brigjet e Sicilisë në Itali. Këngëtarja udhëtoi me helikopter, ndërsa aty e priste një jaht, në pronësi të sipërmarrësit zviceran Hans Thomas Gross. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 12:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori