Rihanna - Kleopatra "moderne"
VIP-at vazhdimisht na habisin. Këtë gjë e ka bërë edhe ylli i muzikës ,Rihanna. Ajo u paraqit si një mbretëreshë egjiptiane gjatë një koncerti bamirësie në Nju Jork.

Performancën si Kleopatra, e nisi e ulur në një fron të artë dhe me një kurorë në kokë e më pas doli vetëm me një minifund për të kënduar këngët.

Pak kohë më parë ajo është paraqitur si një Geisha në këngën “Princess of China”.
Shtuar më 16/05/2012, ora 18:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori