Rihanna e bukur edhe pa make-up
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ēdo personazh pėrbėn interes kur bėhet fjalė zbulimi i fotografive pa make-up, pasi publiku dėshiron ti shohė yjet e botės sė shoubizit ashtu sikurse duken realisht pa efekte retushuese.

fundi Rihanna 24 vjeēare ka postuar nė profilin e saj nė rrjetin social Tėitter njė foto nė tė cilėn shfaqet pa make-up dhe gjithsesi duket e kėndshme.
Shtuar më 27/04/2012, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.