Rihanna e bukur edhe pa make-up
Pëlqej
Çdo personazh përbën interes kur bëhet fjalë zbulimi i fotografive pa make-up, pasi publiku dëshiron ti shohë yjet e botës së shoubizit ashtu sikurse duken realisht pa efekte retushuese.

fundi Rihanna 24 vjeçare ka postuar në profilin e saj në rrjetin social Tëitter një foto në të cilën shfaqet pa make-up dhe gjithsesi duket e këndshme.
Shtuar më 27/04/2012, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori