Rihanna dhe Drake në një tjetër romancë
Pëlqej
Pas shumë ndarjeve dhe ribashkimeve, Rihanna dhe Drake janë rikthyer sërish bashkë. Duket se romanca e tyre ka për të zgjatur edhe për shumë kohë, pasi shpesh në media flitet për ndarjet e tyre të shpeshta.

Ka qënë vetë këngëtarja e cila ka qënë pjesë e koncertit të të dashurit të saj, ndërsa këndonte gjatë performancës së tij. Këngëtarja është fotografuar në koncertin e Drake&Lil Wayne në New York. Pas përfundimit të koncertit, çifti mbërriti i ndarë në “afterparty”-n e “Griffin nightclub”. /albeu.com/

Shtuar më 21/08/2014, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori