Rihanna "çmend" fansat dhe paparacët (FOTO LAJM)
Këngëtarja nga Barbados Rihanna zbavit fansat e saj dhe fotografët. Këngëtarja, që kishte me vete një portofol të zi të në cilin me një dizanjo shumë të çuditshëm, sapo ka dalë në rrugë ka filluar të bëjë shaka me çantën e veçantë duke qeshur dhe nxjerrë jashtë gjuhën. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2013, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori