Rihanna "bllokon" rrjetin, shfaqet "hot" nga shtrati (FOTO LAJM)

Këngëtarja me famë botërore, Rihana ka publikuar në rrjetet sociale disa foto të nxehta teksa është e veshur vetëm me rrobat e brendshme.

Janë rrobat e linjës së saj, Sagave Fenty, që do të dalin së shpejti në shitje.

Është një ndër këngëtaret e famshme që merr vëmendjen e të gjithë fansave kur ajo është në koncerte apo sa herë muzika e saj dëgjohet në sfond.

Në fotot e nxehta me veshjet e brendshme të linjës Fenty, 31-vjeçarja duket mëse në formë dhe ka marrë mijëra klikime pasi i ka postuar në rrjetet sociale.
Shtuar më 01/08/2019, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori