Rihana sot festoi 31-vjetorin, por dhurata që ajo ka marë të le pa fjalë (FOTO LAJM)

Ylli pop i muzikës, Rihana sot ka festuar 31-vjetorin">31-vjetorin e ditëlindjes, shkruan Albeu.com

Këngëtares përtej urimeve të shumta nuk i kanë munguar edhe dhuratat. E çfarë dhuratash mund të marë një Yll si Rihana ?

Një prej dhuratave këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit në rrjetin socialInstragram’.

“Është ditëlindja ime dhe gjithçka që unë kam marë si dhuratë është kjo bluze me numër të madh”, shkruante në bluzën që Rihana mbante veshur.
Shtuar më 21/02/2019, ora 22:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori