Rihana shton ende në peshë por duket akoma më e joshëse
Rihanna është bërë edhe më bombastike, shkruan Albeu.com

Këngëtarja Rihanna ka bërë gati koleksionin e saj të ri të brendshmeve.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto me veshje të këtij koleksioni dhe ka marrë gjithë vëmendjen e internetit.

31 vjeçarja, goditi me një pamje joshëse duke ekspozuar linjat ndërsa vërehet se ajo ka shtuar akoma në peshë dhe nuk e ka ndërmend të humbë asnjë kilogram.

Ndryshe, këtë koleksion Rihanna e ka gati për muajin mars.

Këngëtarja përveç muzikës, sukses po shënon edhe në biznes, e megjithëse e ka lënë anash muzikën, ajo ka treguar për fansat se këtë vit po bën gati albumin e shumëkërkuar. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2019, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori